Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus

Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus

Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus
Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus

Adaptor Karikimi 30W Me Karikim Te Shpejte Qc3.0 Per Makine Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PESHA : 40g

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE USB1 : DC 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A

DALJE USB2 : DC 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A

USB1 + USB2 :  5V/5A MAX

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

INDIKATOR LED PER TE DALLUR GJATE NATES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS 

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,100 Ulje 45%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%