Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1

Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1

Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1
Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1
Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1
Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1
Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1
Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1
Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1

Adaptor Karikimi 2.4A Me 2 Porta Usb + Kabell 3 Ne 1

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA : E ZEZE

KABELL KARIKIMI: 3 NE 1

INPUT: DC12-24V 1.1-0.5A

OUTPUTDC5V-2.4A (Max)

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

VJEN BASHKE ME KABELL 3 NE 1,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS 

Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%