Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W

Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W

Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W
Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W

Adaptor Karikim Hoco Me 1 Prize, 2 Porta USB dhe 2 Porta Type-C 65W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRIZE ME SHUME PORTA

MARKA : XO

HYRJE : AC 100 - 250V / 10A

PORTA DALESE : 1 PRIZE, 2 USB & 1 TYPE-C

FUQIA E PRIZES : 4000W MAX

DALJE USB : 2 x 5V - 3.5A ( 18W MAX )

DALJE TYPE-C : 30W MAX

PERMASA : 117 x 43 x 39 mm 

GJATESIA E KABELLIT: 1.5m

PESHA : 272g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

REZISTENT NDAJ NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DEZENJIM PRAKTIK PER TE ZENE PAK VEND DUKE PLOTESUAR SHUME NEVOJA,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE E PAISJES,

MUND TE KARIKOJE SHPEJT SHUME PAISJE NJEKOHESISHT,

PERFEKTE PER CDO AMBJENT NE SHTEPI, ZYRE APO KUDO TJETER

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,500 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
moxom
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 23%