Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 12 Në 1 Me Fishë Type-c Dhe Porta Rj45, Pd, 1 Type-c, 6 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card Dhe Aux

Përshkrimi i Produktit

Emri: Adaptor Hub 12 në 1

Marka: WIWU

Materiali: Aliazh Alumini

Fishe dalje: Type-C

Porte dalje: RJ45, 2 porta USB 3.0, HDMI, Type-C dhe SD & TF Card, VGA dhe AUX

Veçoritë: Lidhet me tablet, kompjuter, telefon.

Adaptori vjen 9 në 1 me pesë porta të ndryshme për çdo funksion që ju deshironi.

Shpejtësia e lartë e transmetimit deri në 5GBps, mbështet transferim të dhënash dhe karikim të pajisjes njëkohësisht,

Dizajni shumë i bukur, i vogël, portabel, vendoset në punë dhe funksionon shpejt,

Vjen me input Type-C dhe mund të karikojë njëkohësisht.

Adaptori perfekt për çdo nevojë tuaj, duke plotësuar të gjitha kërkesat vjen për ju 12 në 1.

Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 7,900 Ulje 7%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%