Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1

Emri: Adaptor me Shumë Porta

Marka: Hoco

Materiali: Aliazh alumini + ABS

Gjatësia e kabllit: 18cm

Përshtatet për: Paisjet me portë Type-C

Hyrje Type-C: 100W MAX

Porta HDMI: Dalje video me rezolucion 4K @ 30Hz

2 x Porta USB 2.0: Me shpejtësi transmetimi 480MBps

1 x Porta USB 3.0: Me shpejtësi transmetimi 5GBps

Porta SD dhe Micro SD: Deri në 32GB

Porta RJ45: Për internet dhe LAN

Veçori:

• Material cilësor dhe përmasë e vogël për ta pasur gjithmonë me vete.

• Pamje moderne me porta të ndryshme për çdo rast përdorimi.

• Shpejtësi karikimi dhe transmetimi të mahnitshme.

• Mbrojtje e shumëfishtë e qarkut,

• Porta HDMI mbështet pamje deri në 4K për ta lidhur me një monitor apo televizor.

• Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, muasi, hardisku etj nëpërmjet 3 portave USB duke e përdorur laptopin si desktop për të punuar me shpejtë dhe më lehtë të dhëna të ndryshme.

• Vjen me portë HDMI për dalje video.

Porta RJ45 për internet dhe LAN me shpejtësi të lartë.

• Porta për leximin/shkrimin e kartave SD dhe TF për kalim të lehtë të fotove/videove nga karta në kompjuter/laptop/telefon dhe anasjelltas.

• Materiali prej aliazh të aluminit e shpërndan në mënyrë efektive nxehtësinë.

• Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash.

• Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,600 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%