Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning

Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning

Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning

Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning

Emri: Adaptor audio me 2 porta Lightning dhe AUX

Marka: Remax

Materiali: ABS + TPE

Gjatësia: 60mm

Output: 5V/2A

Veçori:

• Me këtë adaptor mund të përdorni kufje të thjeshta me fishë Lightning në mënyrë që të dëgjoni muzikë nga pajisjet tuaja.

• Pamje e thjeshtë, material cilësor rezistent ndaj oksidimit dhe përdorimit, përmasë e vogël, mbajeni gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• I prodhuar me kujdes, siguron transmetim me shpejtësi të lartë dhe tingull të qartë Hi-Fi.

• Dy porta Lightning dhe AUX për degjim edhe karikim të pajisjes.

• Mund të luani ndërkohë që karikoni telefonin.

Size
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%