Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull

Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull

Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull
Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull

Adaptor Audio nga Type-c Femër në Type-c Mashkull

Emri: Adaptor audio Type-C

Marka: Baseus

Materiali: TPE + Aliazh zinku

Përmasa: 125 x 20 x 8mm

Fuqia: 2.0A

Përshtatet për: Paisjet me portë Type-C (Samsung / Huawei / Xiaomi etj)

Veçori:

• Me këtë adaptor mund të përdorni kufje të thjeshta me fishë AUX në mënyrë që të dëgjoni muzikë nga paisjet tuaja me portë Type-C.

• Pamje thjeshtë luksoze moderne, material cilësor rezistent ndaj oksidimit dhe përdorimit, përmasë e vogël, mbajeni gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• I prodhuar me kujdes, siguron transmetim me shpejtesi të lartë dhe tingull të qartë Hi-Fi.

• Material i lakueshëm rezistent ndaj përthyerjes dhe cilësi maksimale.

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%