Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX

Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX

Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX

Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX

Emri: Adaptor audio Type-C

Marka: Baseus

Materiali: TPE + Aliazh Zinku

Përmasa: 40 x 20 x 10mm

Fuqia: 1A

Përshtatet për: Paisjet me portë Type-C (Samsung / Huawei / Xiaomi etj). Pajisja nuk punon me telefonat që kanë të dyja portat (Type-C dhe 3.5mm).

Veçori: Me këtë adaptor mund të përdorni kufje të thjeshta me fishe AUX në mënyrë që të dëgjoni muzikë nga pajisjet tuaja me portë Type-C.

Pamje e thjeshtë, material cilësor rezistent ndaj oksidimit dhe përdorimit, përmasë e vogël, mbajeni gjithmonë me vetë pa ju rënduar.

I prodhuar me kujdes, siguron transmetim me shpejtësi të lartë dhe tingull të qartë Hi-Fi.

Material i lakueshëm rezistent ndaj përthyerjes për prekje dhe cilësi maksimale.

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%