Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop

Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop

Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop
Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop

Adaptor Me 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Portë Type-c Për Telefon/Tablet/Laptop

Emri: Adaptor me shumë porta

Marka: Hoco

Materiali: Aliazh alumini

Përmasa: 70 x 70 x 20mm

Gjatësia e kabëllit: 120cm

Ngjyra: E zezë

Përshtatet për: Paisjet me portë USB dhe Type-C me sistem Mac OS Sierra / Windows 10 / Chrome OS / etj

Porta RJ45: Për të lidhur pajisjen me internet nëpërmjet kabëllit LAN me shpejtësi deri ne 1Gb/s

3 x porta USB 3.0: Me dalje 5V / 0.9A dhe shpejtësi transmetimi 5GBps

Veçori: Pamje moderne, material cilësor, përmasë e vogël, gjithmonë me vete pa ju rënduar.

Porta të ndryshme për çdo rast përdorimi, të gjitha portat mund të përdoren njëkohësisht.

Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohe dhe parash.

Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, muasi, hardisku etj nëpërmjet 3 portave USB 3.0 duke e kthyer laptopin tuaj në desktop në çast për të përpunuar dokumente me lehtë dhe me shpejtë.

Indikatori LED tregon statusin e punës së adaptorit.

Gjatësia e mjaftueshme e kabëllit për më shumë komoditet dhe liri gjatë perdorimit.

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,400 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 6 në 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%