Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE LAPTOPI UNIVERSALE

MARKA : BASEUS

PERSHTATJA :  LAPTOP / TABLET / NOTEBOOK DERI NE 17 INC

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 230 x 230mm

PESHA : 217g

VECORI : BENI JETEN TUAJ TE PERDITSHME ME TE LEHTE ME MBAJTESEN E LAPTOPIT BASEUS QE JU LEJON TE PUNONI TE QETE KUDO

ELEMENTET E SILIKONIT QE NUK RRESHKASIN E MBAJNE LAPTOPIN TUAJ NE NJE POZICION TE QENDRUESHEM DHE PARANDALOJNE RRESHQITJEN E MBAJTESES NE SIPERFAQEN E TAVOLINES SUAJ

PER ME TEPER, ATA MBROJNE PAJISJEN TUAJ NGA GERVISHTJET. JU MUND TE JENI TE SIGURT QE PAJISJET TUAJA JANE TE SIGURTA

ME NJE KEND TE RREGULLUESHEM NGA 18° DERI NE 25° DHE LARTESI VIJE SHIKIM 75MM DERI NE 105MM, MBAJTESJA DO T'JU OFROJE REHATI GJATE PERDORIMIT PASI JU MUNDESON NJE POSTURE TE SAKTE

ALUMINI ESHTE I NJOHUR TE JETE NJE MATERIAL I FORTE DHE I DURUESHEM QE GJITHASHTU LEJON SHPERNDARJE EFIKASE TE NXEHTESISE NGA LAPTOPI TUAJ FALE DIZENJIMIT TE HAPUR

I PROJEKTUAR PER PAJISJE DERI NE 17 INC, JU MUND TE VENDOSNI LEHTESISHT NJE LAPTOP, TABLET OSE LIBRA

SHIJONI SERIALET TUAJA TE PREFERUARA, TE PERGATISNI PJATA TE SHIJSHME NGA LIBRAT E RECETAVE OSE BENI GRAFIKA NE NJE TABLETE GRAFIK. MUNDESITE TUAJA JANE POTHUAJSE TE PAKUFIZUARA

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,800 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Produkte të reja
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 21%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%
Oferte
Drite Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%