Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W

Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W

Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W

Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 240W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI TYPE-C NE TYPE-C

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + NEJLON

GJATESIA : 1m / 2m

FUQIA : 240W ( 48V - 5A )

SHPEJTESI TRANSMETIMI : 480Mbps

PERSHTATET ME : PAJISJET ME PORTE TYPE-C DHE TYPE-C

VECORI : MATERIAL NEJLON I THURRUR, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS,

Size
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Produkte të reja
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 21%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%
Oferte
Drite Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%