Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,

Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines, X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,

Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,
Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,

Cante Organizuese e Palosshme 60L Per Bagazhin e Makines,

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE DORE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : LEKURE PU + POLIESTER

PERMASAT : 175 x 115 x 65mm

NGJYRA : GRI

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER UJIT DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE LIRUAR DUART GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME

HAPESIRE E BOLLSHME PER TE GJITHE SENDET TUAJA

RRIP I VOGEL PER TE VENDOSUR DOREN PER TRANSPORT ME TE SIGURT

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,200 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Produkte të reja
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 21%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%
Oferte
Drite Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%