Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh

Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh

Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh
Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh

Bateri E Jashtme 22.5W Baseus 40000mAh

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 40000mAh

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO : 5V - 2A / 9V - 2A ( 18W MAX )

HYRJE TYPE-C : 5V - 2A / 9V - 2A ( 18W MAX )

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.5A ( 20W MAX )

DALJE USB 1 & 2 : 4.5V - 5A / 5V - 4.5A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W MAX )

DALJE USB 3 : 5V - 2.4A ( 12W MAX )

NGJYRA : E ZEZE

PERMASAT : 171.5 x 83 x 43.9 mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM I SIGURT DHE CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEKOHESISHT, 3 PORTA USB DHE 1 TYPE-C,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE, E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

EKRANI DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON NIVELIN E BATERISE SE MBETUR ME SAKTESI,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 5,700 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Produkte të reja
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 21%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%
Oferte
Drite Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%