Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC

Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC

Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC

Dron Quadcopter DJI Mini 3 DJI RC

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : MINI 3

**DRONI**

PESHA : 249g

PERMASA ( I PALOSUR ) : 148 x 90 x 62 mm

PERMASA ( I HAPUR ) : 251 x 362 x 72 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 5m/s ( 18km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 3.5m/s ( 12.5km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE : 16m/s ( 57.5km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 4km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 18km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤38km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 38 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 

 • 8064 x 6048

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 4K - 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • 2.7K - 2720 x 1530 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • FHD - 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG ( RAW)

FORMATI I VIDEOS :MP4 / MOV ( H.264 / H.265)

SISTEMI PER MEMORIEN : FAT32 ( ≤32 GB ) / exFAT ( >32GB )

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 24mm

APERATURA : f 1.7

SENSORI : 1/1.3” CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 48MP

KENDI I LENTES : 82°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 32 ~ 1 / 8000s

ISO FOTO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 3200 ( MANUALE )

ISO VIDEO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 3200 ( MANUALE )

BITRATE MAKSIMAL : 100Mbps

**GIMBALI** 

STABILIZIMI : 3 AKSE

RROTULLIMI I KAMERES :

 • ANIM : -135° NE 80°
 • RROTULLIM : -135° NE 45°
 • SPANIM : -30° NE 30°

SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 7.4V 2453mAh / NE PERDORIM RRETH 38 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 1 ORE

LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 8.5V

ENERGJIA E BATERISE: 17.32Wh

PESHA E BATERISE : 81g

!!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

Cmimi real Lek 120,000 Oferte Lek 79,000 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Më të shitura
Oferte
Laps Inteligjent Magnetik Baseus Universal
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 34%
Oferte
Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
fimi
Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s / Fly More Combo
dji
nga Lek 119,000 Cmimi real Lek 149,000 Ulje 20%
Shitur
Dron Quadcopter DJI Mini 2
dji
Oferte Lek 69,900 Cmimi real Lek 99,000 Ulje 29%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady X2 Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 34%