Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS

Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS

Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS

Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS

Emri: Adaptor audio 3 në 1

Marka: Baseus

Materiali: TPE + Aliazh Zinku

Interface: Dual Lightning, 3.5mm JACK

Përmasa: 120x25x10mm

Fuqia: 2.0A

Veçori:

• Interface 3 në 1 (Dual Lightning + 3.5mm JACK), dëgjon muzikë ndërkohë që karikon.

• Me ngjyra të ndryshme RGB, përmireson edhe atmosferën ndërkohë që luan.

• Dizajn në formë T për të ju lejuar të luani pa problem.

• E lehtë, kompakte dhe e vogël.

Cmimi real Lek 5,200 Oferte Lek 4,200 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%